En
تاریخ : چهارشنبه 6 مرداد 1400
کد 5874

۲۶ میلیارد تومان برای فاز نخست بیمارستان الغدیر هزینه شد

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: از ابتدای صلح بیمارستان خیرساز انصار الغدیر بومهن به دانشگاه ،تاکنون ۲۶ میلیاردتومان اعتبار هزینه شده و ادامه خواهد داشت.

«علیرضا زالی» روز چهارشنیه در حاشیه افتتاح فاز اول بیمارستان الغدیر ضمن تقدیر از خیر مرحوم «عباس انصاری» و خانواده مرحوم بابت واگذاری بیمارستان به خبرنگاران گفت: بر ما فرض است که امکانات درمانی مورد نیاز این منطقه را که نیازمند توسعه زیر ساخت های درمانی است را برای ساکنان تامین کنیم.

وی ادامه داد: بخش های بستری تحت نظر، بستری اورژانس که نیازمند پشتیبانی ازمایشگاهی پاراکلینیک و رادیولوژی است دراین فاز محقق شده وبه زودی سی. تی. اسکن را هم به مجموعه اضافه خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه تکمیل مراکز جامع رادیولوژی این بیمارستان در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: برای تکمیل و توسعه بخش رادیولوژی درخواست وانتظار داریم که از کمک های وزارت بهداشت بهره مند شویم.

زالی گفت: افتتاح بخش ها بر اساس الگوی مراجعه بیماران در این بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی انجام می شود تا پشتیبانی بستری نیز در این راستا محقق شود.

وی با اشاره به پشتیبانی بیمارستان الغدیر تهران از بیمارستان انصار الغدیر، گفت: بیمارستان الغدیر تهران  نیز با تلاش مرحوم عباس انصاری ساخته شده است  و با توجه به ریشه مشترک این دو بیمارستان مقرر شده پشتیبانی درمانی خاص برای بیمارانی که نیازمند خدمات درمانی پیشرفته تر هستند در بیمارستان الغدیر تهران انجام شود.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 مرداد 1400
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 7