En
تاریخ : يکشنبه 7 شهريور 1400
کد 5904

برگزاری جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان پردیس

سومین جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان پردیس به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان و با حضور داوود ریاحی معاون عمرانی فرماندار، بخشداران، شهرداران و روسای ادارات و نهادهای مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، این جلسه با هدف تعیین تکلیف متولی ورودی فازهای مسکن مهر در جاده قدیم، تعیین تکلیف وضعیت حوزه های استحفاظی دستگاه ها در محورهای مواصلاتی و معابر و بیان نظرات کارشناسی متولیان پیرامون بهبود وضعیت ترافیکی شهرستان برگزار و در ابتدا مصوبات جلسه گذشته مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه طرح‌هایی که لزوم اجرای آن ها در کمیته فنی شورای ترافیک به تایید رسیده اند برای تصویب در جلسه تشریح و سپس پیرامون نصب دوربین های هوشمند ثبت تخلف، حذف رفیوژ های میانی در برخی بلوار ها، احداث شانه راه در محدوده سیاه سنگ و خرمدشت، طرح کاهش ترافیک و روان سازی عبور و مرور خودروها در میدان عدالت، اجرای طرح اصلاح هندسی و بهبود ترافیک در محدوده تقاطع بلوارهای شهید سلیمانی و شهید صارمی و بهبود روشنایی و بهسازی مسیر در محدوده ورودی شهر های سعید آباد تا خسروآباد در جاده قدیم تبادل نظر انجام شد.

عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس و رئیس شورای ترافیک و حمل و نقل شهرستان، با بیان اینکه باید وضعیت ترافیکی شهر و شهرستان را بهبود بخشیم گفت: مشارکت فعال در جلسه برای تصویب مصوبات بسیار مهم است زیرا پس از پایان جلسه هر مصوبه ای باید محترم شمرده شده و برای اجرایی شدن آن تلاش کرد.

رضایی افزود: در حوزه ترافیک به ویژه در ساعت پیک تردد، مشکلاتی داریم و باید به وقت و سلامت مردم در عبور و مرور توجه ویژه ای داشته باشیم و تسریع در اجرای طرح های کوتاه و میان مدت که به صورت کارشناسی تهیه شده است، بسیار تاثیر کذار خواهد بود. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 شهريور 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 16