En
تاریخ : يکشنبه 7 شهريور 1400
کد 5907

افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان پردیس با حضور معاون استاندار تهران

در ششمین روز از هفته دولت و با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون عمرانی استاندار تهران، عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس، امام جمعه و دیگر مسئولان محلی، پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان پردیس افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، معاون استاندار تهران در این جلسه با اشاره به اینکه در استان تهران ۴۲۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان در هفته دولت در دست افتتاح یا بهره برداری است گفت: با بهره برداری از این پروژه ها بالغ بر ۵ هزار اشتغال مستقیم ایجاد شده که اشتغالزایی چشمگیری در سطح استان به وجود آورده است.

وی افزود: بیش از ۵۰ درصد از این ۷ هزار میلیارد تومان از طریق مشارکت مردم، بخش خصوصی و بانک‌ها سرمایه‌گذاری شده است و اگر مشارکت بخش خصوصی نبود به این موفقیت دست پیدا نمی کردیم.

چراغعلی تصریح کرد: شهرهای اقماری تهران مشکلات زیادی را به دوش می‌کشند زیرا در برخی از موضوعات مشکلات زیادی وجود دارد و شهرداری ها باید آماده مشارکت
جویی از مردم باشند زیرا اگر مردم به میدان بیایند و مشارکت کنند، جهش چند برابری در پروژه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، اقتصادی و رفاهی خواهیم داشت به ویژه در پردیس که همدلی و وفاق مسئولان شرایط خوبی را برای آبادانی بیشتر و کاهش مشکلات به وجود آورده است.

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس نیز در این مراسم، افتتاح، بهره برداری یا کلنگ زنی ۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۷۴ میلیار تومان در شهرستان پردیس با توجه به شرایط اقتصادی موجود را نشان از علاقه و اهتمام مسئولان شهرستان به خدمت رسانی صادقانه  و حمایت مسئولان استانی دانست و گفت: برخی بی مهری ها به عملکرد مسئولان انجام گرفته است اما برای رفع مشکلات مردم در زمینه های گوناگون تلاش‌های زیادی انجام شده است.

وی راه اندازی بخش اورژانس و درمانگاه های تخصصی بیمارستان الغدیر به عنوان فاز اول و پیگیری مداوم برای راه اندازی تخت های بستری این بیمارستان، توجه به مباحث زیست محیطی و سلامت مردم با راه اندازی و کلنگ زنی تصفیه خانه های فاضلاب، بهره برداری وکلنگ زنی تصفیه خانه های آب، ایجاد مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا، مباحث اقتصادی همانند پیگیری برای تثبیت بافت های صنعتی شهرستان و رفع مشکلات مربوط به صدور پروانه های فعالیت در بافت های صنعتی واجرای پروژه های زیر و روبنایی در حوزه های مختلف را از جمله اقدامات انجام گرفته برای ارتقای خدمت رسانی به شهروندان نام برد.

2 پارکینگ عمومی، بوستان خیام، یک مخزن هزار متر مکعبی، سالن آمفی تئاتر فردوس، مدرسه اجتماع محور فاز ۱۱ و ساختمان بخشداری جاجرود و شهرداری خسروآباد
از پروژه هایی بود که در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون استاندار تهران افتتاح شد. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 شهريور 1400
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 15