En
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400
کد 5918

نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان پردیس برگزار شد

نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان پردیس به ریاست محمود حیدری بخشدار مرکزی و با حضور دهیاران و روسای شوراي اسلامی روستاهای تابع بخش در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی پردیس، در این جلسه ضمن بررسی و پیگیری نتایج مصوبات جلسه قبل،  بخشدار مرکزی با اشاره به مصوبات جلسه ستاد ساماندهی
پیشگیری و مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی باید برای پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز همه جدیت و اهتمام خود را به کار گیرند و با اتخاذ راهکارهایی زمینه روی افراد به ساخت و ساز غیر مجاز را کاهش دهند.

حیدری در ادامه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در برنامه‌ریزی‌های انجام شده باید شرایط ناشی از بیماری کرونا مد نظر قرار گرفته و همه در فضای باز انجام گیرد.

تدوین برنامه جامع چهارساله دهیاری و شوراهای اسلامی روستاها،  لزوم ارائه برنامه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، پرهیز از ورود با حاشیه ها و توجه به ارتقای سطح زندگی روستاییان از دیگر مواردی بود که بخشدار مرکزی پردیس و آن تاکید کرد.

ادامه در ادامه دهیاران و روسای شوراهای روستایی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت معابر روستایی، پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، ایجاد درآمد پایدار برای روستاها، جمع آوری و تفکیک پسماندها و پروژه های دارای اولویت برای اجرا در سطح روستاها از طریق اعتبارات ارزش افزوده ارائه شد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 شهريور 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 5