معاون وزیر راه و شهرسازی: تکمیل حدود 60 هزار واحد مسکن مهر پردیس

با افتتاح امروز مجموع واحدهای افتتاحی مسکن مهر پردیس به 60 هزار واحد رسیده و سایر واحدها نیز در مراحل انتهایی کار قرار دارد.

  • کد خبر: 296425
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 1 آبان 1399 - 13:36
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح پنج‌شنبه 1 آبان ماه 99، معاون وزیر راه و شهرسازی در آئین افتتاحیه مسکن مهر پردیس در حضور ریاست جمهور به صورت ویدیو کنفرانس، به بیان گزارشی از پروژه‌های عمرانی پردیس پرداخت. طبق اعلام مهندس طاهرخانی با این افتتاح، مجموع افتتاحات مسکن مهر کشور به 2.045.000 واحد خواهد رسید که مهم ترین و عمده ترین افتتاح در شهر جدید پردیس بوده که 14000 واحد مسکونی افتتاح و تحویل مردم خواهد شد.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین گفت: مسکن مهر پردیس یکی از پروژه‌های کلان شهرهاسازی کشور بوده که 83 هزار واحد مسکونی در  این شهر برنامه ریزی و اقدام شده است. با همت مجموعه دست اندر کاران و مجموعه دستگاه های خدمات رسان، مسائل اساسی و پایه‌ای افتتاح این واحدها اعم از راه های دسترسی، تونل ها، شبکه های آب و فاضلاب، خطوط انتقال، خدمات روبنایی ایجاد شده و با افتتاح امروز مجموع واحدهای افتتاحی مسکن مهر پردیس به 60 هزار واحد رسیده و سایر واحدها نیز در مراحل انتهایی کار قرار دارد.