نگاه ویژه شرکت عمران به ایجاد خدمات روبنایی در فازهای مختلف؛ برندهای مشهور به پردیس خواهند آمد

با توجه به وسعت و جمعیتی که در 33 هزار واحد پروژه کوزو فاز 11 مستقر خواهند شد، تکمیل تمامی خدمات در این فاز یکی از ویژه‌ترین موضوعات مورد پیگیری واحد مشارکت و سرمایه‌گذاری شرکت عمران شهر پردیس است.

  • کد خبر: 296428
  • تاریخ خبر: سه شنبه 6 آبان 1399 - 13:40
به گزارش روابط عمومی شزکت عمران شهر جدید پریس، توسعه خدمات در بخش‌های مختلف، یکی از نیازهای اصلی ساکنان شهر جدید پردیس در فازهای مسکن مهر است و هم‌سو با پیشرفت‌های صورت گرفته در بخش‌های ساخت و آماده‌سازی واحدهای مسکن مهر، ایجاد پروژه‌های روبنایی شامل مسجد، مدرسه، درمانگاه، پارک، تجاری و مراکز انتظامی در قالب بسته‌های مشارکتی در دستور کار قرار دارد و در سال جاری فراخوان‌های متعددی برگزار و شرکای شرکت عمران در این موضوعات انتخاب شده اند.
 
 در همین راستا شرکای شرکت عمران در اجرای بسته‌های فراخوان مشارکتی (M11-01) ، (M11-02) ، (M11-03) انتخاب شده و شرکت‌های معتبر ارتباطی فام، سازه کاران ایلام و امیرساوالان کومه طی مشارکت با شرکت عمران، پروژه‌های خدماتی مختلفی را در زون‌های 2 و 3 فاز 11 در قالب مدرسه، مسجد، درمانگاه، تجاری و فضای سبز ایجاد خواهند کرد.
 
همچنین با پیگیری عضو هیئت مدیره و مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران به عنوان مسئول حوزه‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت، به زودی برندهای مشهور خدماتی نیز به فاز 11 وارد خواهند شد. در این خصوص جلساتی با شرکت کوزو به عنوان شریک شرکت عمران برای احداث سه پروژه بزرگ تجاری در این فاز برگزار و مقرر شده است برای حضور برندهای مشهور در این پروژه‌ها  در راستای ارائه خدمات به شهروندان برنامه‌ریزی شود.