مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد: تکمیل پروژه‌های فاز ۸ تا پایان امسال

سید مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در حاشیه بازدید خود از پروژه های عمرانی مسکن مهر از تکمیل فرآیند ساخت و آغاز روند تحویل به مالکان برای تمامی پروژه‌های فاز 8 به غیر از پروژه‌هایی که ساخت آن‌ها اخیرا آغاز شده یا پروژه‌هایی که مشکل معارض داشته اند خبر داد.

  • کد خبر: 296429
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 8 آبان 1399 - 13:41
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس پس از افتتاح بزرگ ۱۴ هزار واحدی مسکن مهر در شهر جدید پردیس، مهدی هدایت مطابق پنج‌شنبه‌های هر هفته از صبح امروز هشتم آبان ماه به بازدید از پروژه‌های عمرانی پرداخت.
 
طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تحویل واحدهای افتتاحی از قبل آغاز شده و مابقی در حال تحویل است و در همین خصوص، تکمیل نواقص جزیی باقیمانده و تحویل به مالکان، جزو اولویت‌های شرکت عمران به شمار می‌رود.
 
در حاشیه این بازدید مدیرعامل شرکت عمران از اتمام معابر پروژه‌های سفت‌کاری شده تا پایان آذر ماه خبر داد و گفت: تمامی پروژه‌ها به غیر از پروژه‌هایی که ساخت آن‌ها اخیرا آغاز شده یا پروژه‌هایی که مشکل معارض داشته، تا پایان سال تکمیل و فرآیند تحویل به مالکان آغاز خواهد شد.
 
همچنین در کنار آسفالت و تکمیل این معابر، نگاهی ویژه به ایجاد خدمات روبنایی شده و قرار است در سال جاری چهار مدرسه در این فاز اجرا شود.