اجرای طرح یلدای کریمانه در دستور کار دهیاران بخش مرکزی پردیس

با هدف توزیع بسته های یلدایی بین کودکان کمتر برخوردار روستاهای بخش مرکزی، طرح یلدای کریمانه در دستور کار دهیاران این بخش قرار گرفت.

  • کد خبر: 320580
  • تاریخ خبر: يکشنبه 21 آذر 1400 - 11:24

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان پردیس، به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا، جلسه ای به منظور هماهنگی و برنامه ریزی اجرای برنامه فرهنگی، اجتماعی با محوریت توزیع اقلام یلدایی میان کودکان بی سرپرست و بد سرپرست روستاهای بخش مرکزی، به ریاست محمود حیدری بخشدار مرکزی و در محل بهشداری برگزار شد.
حیدری بخشدار مرکزی پردیس در ابتدای این جلسه که  دهیاران، نمایندگان شوراهای اسلامی روستایی، خیران و معتمدین روستاهای بخش نیز حضور داشتند گفت: در تلاشیم در اقدامی خداپسندانه و با بهره گیری از مشارکتهای دهیاری ها، خیران و بسیج مردمی، بسته های حمایتی را به مناسبت شب یلدا  به عنوان  «یلدای کریمانه_ یلدای مهربانی» میان کودکان کمتر برخوردار توزیع کنیم.

 وی افزود: این اقدام با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و حفظ کرامت کودکان، در شب میلاد باسعادت امام سجاد(ع) درغالب یک برنامه عصرگاهی بانشاط اجرا خواهد شد تا خاطره خوبی برای کودکان برجا بماند.

در پایان و پس از  تبادل نظر حاضران مقرر شد طی برنامه ای شاد و آیینی و با حمایت جمعی و مساعدتهای خیرین و دهیاریها، 150 بسته حمایتی به کودکان کمتر برخوردار روستاهای بخش مرکزی اهدا گردد.