با حضور معاون فرماندار پردیس انجام گرفت: بررسی مشکلات برق واحدهای صنعتی در فصل گرما

جلسه بررسی مشکلات برق واحدهای صنعتی در فصل تابستان با حضور علی کربلایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرماندار و در سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.

  • کد خبر: 329353
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401 - 14:14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، کربلایی در ابتدا به تشریح اهمیت برق در فصل گرما برای واحدهای تولیدی پرداخت و گفت: با توجه به وضعیت بحرانی پیش بینی شده، مدیریت بهینه مصرف برق توسط همه مشترکان، امری لازم است تا بتوان در راستای تحقق توزیع عادلانه برق بین واحدهای تولیدی و صنعتی، صنفی و مسکونی اقدامات مناسبی انجام داد.

در ادامه مشکلات سال گذشته واحدهای صنعتی در زمینه انرژی از سوی نمایندگان حاضر و روسای شوراهای صنعتی بیان شده و رئیس اداره برق نیز وضعیت برق در سال جاری را تشریح کرد و خواستار همکاری همه جانبه واحدهای صنعتی برای تامین برق پایدار در طی فصل گرما شد.

پیگیری اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان برای رفع مشکلات واردات ژنراتورهای برق، اطلاع رسانی مناسب به واحدهای صنعتی مستقر در شهرستان به منظور بهره مندی از سهمیه گازوئیل یارانه ایبرای تامین سوخت ژنراتور برق در مواقع اضطراری،اطلاع رسانی دقیق و به موقع جدول قطعی برق به واحدهای صنعتی مستقر در شهرستان و محدودیت قطع برق در نواحی صنعتی به دو روز در هفته در ساعات بعد از ظهر از جمله مصوبات این جلسه بود.