برگزاری جلسه کمیسیون هماهنگی حفاری شهرستان پردیس

اولین جلسه کمیسیون هماهنگی حفاری شهرستان پردیس با ریاست امین قنبری معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.

  • کد خبر: 330100
  • تاریخ خبر: شنبه 31 ارديبهشت 1401 - 13:59

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، معاون فرماندار در ابتدا با تاکید بر لزوم هماهنگی میان ادارات برای انجام هرگونه حفاری گفت: این اقدام به دلیل جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال، پیشگیری از موازی کاری و انجام حفاری ها بر اساس اصول مهندسی مورد انتظار فرمانداری است و کارشناسان معاونت عمرانی نیز این موضوع را پایش می کنند.

در ادامه و پس از تبادل نظر حاضران مقرر شد: با توجه به درخواست اداره گاز برای حفاری در نقاط مختلف شهرستان، استعلام لازم در داخل محدوده از شهرداری ها و پلیس راهور و در خارج محدوده از پلیس راه و ادارات متولی اخذ و به همراه طرح مربوطه به فرمانداری ارسال شود.

ارسال درخواست حفاری اداره آبفا به دبیرخانه کمیسیون برای بررسی، تهیه لیست حفاری های برنامه ریزی شده ادارات خدمات رسان طی سال به دبیرخانه و انجام بازدید مشترک با حضور نمایندگان فرمانداری، بخشداری های مربوطه، اداره گاز، شرکت مخابرات، اداره برق و راهداری و حمل و نقل جاده ای از نقاطی که در اثر آبشستگی تاسیسات ادارات خدمات رسان در معرض خطر قرار گرفته اند مصوبات این جلسه بود.