پیام تبریک فرماندار پردیس به مناسبت روز قوه قضاییه

ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس با گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی و یاران ایشان، فرا رسیدن هفتم تیر و روز قوه قضاییه را به مسئولان دستگاه قضا در شهرستان پردیس تبریک گفت.

  • کد خبر: 331858
  • تاریخ خبر: سه شنبه 7 تير 1401 - 09:12

متن پیام فرماندار به شرح زیر است:

 

خداوند برای کسی که به حق داوری کند ذخیره خوبی در نظر گرفته است.  امام علی(ع)


قوه قضاییه یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی و دارای نقشی ارزنده در پاسداری از آرمان های اسلامی، ارزش های انقلاب و قانون اساسی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب نبض دستگاه اداری و وضعیت عمومی کشور است.

 

این قوه در گام اول انقلاب یاران بسیاری را تقدیم تحقق حکومت عادلانه اسلامی کرده و در گام دوم نیز با تکیه بر فرامین داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بر اساس انتظارات مردم از جمله گسترش عدالت و احیای حقوق عامه، پیشگیری از وقوع جرم و مبارزه با فساد، آماده برقراری امنیت جامعه و برخورد قانونی و قاطع با برهم زنندگان نظم اجتماعی و اقتصادی کشور است.

 

هفتم تیر که به جهت ارج نهادن به مقام والای قضا و قضاوت و تكریم از مقام شامخ شهید مظلوم آیت الله  دكتر بهشتی اوّلین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی به نام روز قوه قضاییه  نام گذاری شده، فرصت ارزشمندی است تا با یاد کردن از شهدای گرانقدر راه عدالت ورزی، تلاش خاضعانه و خالصانه خانواده خدوم قوه قضاییه را ارج نهاد و خدمات گرانقدر این قشر عزیز را پاس داشت.

 

لازم می دانم ضمن گرامیداشت شهادت آیت الله بهشتی، این روز را به مجموعه مدیران و پرسنل خدوم دستگاه قضا در شهرستان تبریک عرض نمایم.


                                                                                  ظفر پور ابراهیم

                                                                 فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان پردیس
                                                                                                    

برچسب‌ها