در آستانه ماه محرم برگزار شد:
نشست اعضای هیات‌های اجرایی یادمان‌های شهدای شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری پردیس، در آستانه ماه محرم اعضای هیات‌های اجرایی یادمان‌های شهدا به منظور هم افزایی و تعامل بیشتر دور هم جمع آمدند.

  • کد خبر: 333712
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 6 مرداد 1401 - 10:17

در این نشست‌ها که از یادمان‌های شهر بومهن، فاز سه، فاز هشت، فاز 11، جاجرود، مسجد امام علی(ع) و پارک فن آوری حضور داشتند، مختاری مسئول حوزه فرماندار با اشاره به نزدیکی ماه محرم و نقش بسزای یادمان‌ها در فرهنگ‌سازی و برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان تعامل، همراهی و هماهنگی با مساجد و هیات‌های مذهبی محلات را در هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم‌های این ایام موثر دانست.

 مشاور فرماندار پردیس برنامه محور بودن مدیریت یادمان‌ها را در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت از ضروریات دانست و بیان کرد هیات‌های اجرایی برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت خود را برای حضور پرشور و پررنگ در شهرستان پردیس تدوین و پس از تصویب هیأت امنای یادمان‌ها به اجرا در آورند.

 ایشان با اشاره به برنامه ریزی برای خودکفایی یادمان‌ها در تأمین منابع مالی برای پشتیبانی بهتر برنامه‌های یادمان گفت: در تلاش هستیم با همکاری و تعامل با شهرداری‌ها و شرکت عمران پردیس قدم‌های موثری برای این موضوع برداریم.