En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

ملاقات مردمی فرماندار پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ملاقات مردمی این هفته فرماندار پردیس صبح امروز برگزار شد. مرتضی حیدری امروز با 20 نفر از شهروندان دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کرد.
سه شنبه 1 مهر 1393

تشکیل شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس به ریاست فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور معاون مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس و دیگر مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 31 شهريور 1393

گزارش تصویری از جشن شکوفه ها در شهرستان پردیس

جشن شکوفه ها در شهرستان پردیس با حضور کلاس اولی ها برگزار شد.
دوشنبه 31 شهريور 1393

شروع به کار مجدد جایگاه سوخت CNG در شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جایگاه سوخت CNG شهر پردیس که مدتی به دلیل اختلافات مالی تعطیل شده بود ظهر دیروز در مراسمی با حضور مرتضی حیدری فرماندار پردیس، رضا خدادادی بخشدار بومهن، علیرضا نیکبخیتان رئیس اداره گاز شهرستان، ائمه جماعات تعدادی از مساجد شهر پردیس و تنی چند از دارندگان وسایل نقلیه گازسوز مجددا شروع به کار کرد.
دوشنبه 31 شهريور 1393

اعزام 500 نفر از دانش آموزان شهرستان پردیس به مناطق جنگی با کاروان راهیان نور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه هماهنگی اعزام کاروان‌ راهیان نور شهرستان پردیس در سال جدید به ریاست مرتضی حیدری فرماندار و با حضور نمایندگانی از دفتر امام جمعه، بخشداری های بومهن و جاجرود، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، بنیاد حفظ آثار، شهرداری های پردیس و بومهن، بنیاد شهید، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه های فعال در شهرستان، آموزش و پرورش و مشاوران امور ایثارگران دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.
شنبه 29 شهريور 1393

معرفی اعضای هیئت امنای مزار دو شهید گمنام شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سومین جلسه هیئت امنای مزار دو شهید گمنام شهر پردیس به ریاست فرماندار و با حضور نمایندگان ادارات شهرستان در فرمانداری پردیس برگزار شد.
شنبه 29 شهريور 1393

تاکید فرماندار پردیس بر اجرای کامل قانون جامع خدمات رسانی به شهدا و ایثارگران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه پیگیری و رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان پردیس با حضور فرماندار، مسئول امور ایثارگران استانداری تهران، مسئولین ادارات و نهادها و شاغلین و بازنشستگان ایثارگر ادارات شهرستان در فرمانداری پردیس برگزار شد.
سه شنبه 25 شهريور 1393

تاکید مسئولان شهرستان پردیس بر زیباسازی ورودی های شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اولین جلسه بررسی راهکارهای بهسازی و زیباسازی ورودی های شهرستان از جمله محور جاجرود به ریاست جواد جودکی معاون امور عمرانی فرمانداری و با حضور مسئولان ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 24 شهريور 1393

برگزاری شورای اداری شهرستان پردیس با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی

جلسه شورای اداری شهرستان پردیس با حضور حجت الاسلام ابوترابی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان، مرتضی حیدری فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در سالن آمفی تئاتر شهرداری پردیس برگزار شد.
شنبه 22 شهريور 1393

برگزاری ملاقات مردمی فرماندار پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مرتضی حیدری فرماندار پردیس، در برنامه ملاقات مردمی خود با شهروندان به دیدار و گفتگو پرداخت. فرماندار در این برنامه با 15 نفر از مراجعه کنندگان، ملاقات و به بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده پرداخت و دستوراتی را برای رسیدگی به مشکلات صادر و به ادارات ذیربط ارجاع داد.
پنجشنبه 20 شهريور 1393