En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

گزارش تصویری از جشن دهه کرامت در شهرستان پردیس

به مناسبت دهه کرامت مراسم جشنی در شهرستان پردیس برگزار و در پایان این مراسم از بانوان برتر در زمینه های مختلف تجلیل شد.
سه شنبه 18 شهريور 1393

برپایی نمایشگاه های دست آورد های دفاع مقدس در شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان پردیس که به ریاست صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با حضور بخشداران بومهن و جاجرود، شهرداران پردیس و بومهن و مسئولان ادارات شهرستان در سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد، ضمن تاکید بر استفاده از فضای مجازی برای انتقال مفاهیم این دوره پر افتخار کشور، برگزاری نمایشگاه های دستآوردهای دفاع مقدس در نقاط مختلف شهرستان در دستور کار قرار گرفت.
يکشنبه 16 شهريور 1393

دومین جشن بزرگداشت دهه کرامت شهرستان پردیس برگزار شد

دومین جشن بزرگداشت دهه کرامت شهرستان پردیس به مناسبت میلاد با سعادت هشتمین امام شیعیان حضرت امام رضا(ع) در شهر پردیس برگزار شد.
يکشنبه 16 شهريور 1393

گزارش تصویری از مسابقات بدمینتون بانوان ادارات شهرستان پردیس به مناسبت دهه کرامت

به مناسبت دهه کرامت مسابقات بدمینتون بانوان ادارات شهرستان برگزار و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

تودیع و معارفه مسئول حراست فرمانداری پردیس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، در مراسمی که با حضور فرماندار پردیس، مدیرکل حراست استانداری تهران، نمایندگان نهادهای انتظامی و امنیتی شهرستان و پرسنل فرمانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات خشنودی، ناصری به عنوان سرپرست حراست فرمانداری پردیس منصوب شد. گفتنی است خشنودی از ابتدای تاسیس فرمانداری پردیس عهده دار این سمت بود.
چهارشنبه 12 شهريور 1393

ملاقات مردمی فرماندار پردیس در مسجد احمدیه شهر بومهن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ملاقات مردمی مرتضی حیدری فرماندار پردیس در مسجد احمدیه شهر بومهن برگزار شد. حضور فرماندار در این مسجد به دعوت امام جماعت و نمازگزاران انجام گرفته و مردم در این دیدار مشکلات خود را با فرماندار مطرح کردند.
چهارشنبه 12 شهريور 1393

آغاز به کار پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی شهرستان پردیس به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی شهرستان پردیس آغاز به کار کرد.
چهارشنبه 12 شهريور 1393

برگزاری جشن بزرگ امید و نشاط به مناسبت دهه کرامت و هفته دولت در شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم جشن دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) همزمان با هفته دولت ، پنجشنبه شب در بوستان شقایق شهر بومهن با حضور مسئولین و مردم شهرستان پردیس برگزار شد.
دوشنبه 10 شهريور 1393

برگزاری شورای اداری شهرستان پردیس با حضور معاون استاندار تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، دومین جلسه شورای اداری شهرستان پردیس صبح دیروز با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، امام جمعه و فرماندار شهرستان، تنی چند از مدیران کل فرهنگی و اجتماعی استان و مسئولان ادارات شهرستان پردیس با محوریت مسائل فرهنگی و اجتماعی در محل سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.
دوشنبه 10 شهريور 1393

برگزاری نشست خبری مسئولان و تجلیل از خبرنگاران شهرستان پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، نشست خبری مسئولان به مناسبت هفته دولت و مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان پردیس با مشارکت فرمانداری شهرستان پردیس، شهرداری های بومهن و پردیس، شورای اسلامی شهر بومهن، شرکت عمران شهر پردیس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس و با حضور خبرنگاران حوزه های مختلف خبری و رسانه‌ای در محل سالن جلسات شهرداری پردیس برگزار شد.
دوشنبه 10 شهريور 1393